IV EDYCJA KONKURSU

Twój biznes
pod banderą sukcesu

Pakiety biznesowe

Finałowa dwudziestka, wybrana przez kapitułę konkursową otrzyma wyjątkowy Pakiet Biznesowy, który pozwoli wzmocnić rozpoznawalność firmy na arenie krajowej i międzynarodowej, a także podkreślić innowacyjność oferowanych produktów i usług, które są odpowiedzią na potrzeby coraz bardziej wymagających konsumentów, oraz zmieniających się warunków na rynku.

Działania zostaną zrealizowane w okresie między 10 lipca a 29 października 2023.

Spotkanie z Doradcą biznesowym

Każdy z finalistów spotka się z doradcą przynajmniej dwukrotnie. Doświadczony mentor pomoże spojrzeć na własny biznes z innej perspektywy.

Spot video

Przygotowany przez profesjonalną ekipę filmową, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu. 
Spot video o długości około 45 sekund, przedstawi firmę oraz wyjątkowy pomysł na biznes, dając możliwość zarażenia swoją pasją i innowacyjnym pomysłem potencjalnych klientów i inwestorów. Spoty wszystkich finalistów zostaną wyemitowane w ramach kampanii informacyjno- promocyjnej Pomorza Zachodniego w różnych środkach przekazu.

Spersonalizowana wizytówka

Nowoczesna i dobrze zaprojektowana wizytówka to pierwszy, ale często pomijany klucz do sukcesu – jest niezbędnym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy. Bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie!

Sesja zdjęciowa

Na finałową dwudziestkę przedsiębiorców czeka profesjonalna sesja zdjęciowa. To łącznie kilkadziesiąt zdjęć wysokiej jakości, które posłużą do przedstawienia sylwetki twórców/właścicieli przedsiębiorstwa, charakterystyki firmy, a także wyjątkowego produktu lub usługi. Zostaną opublikowane m.in. w folderze reklamowym, na stronie internetowej konkursu oraz w mediach społecznościowych. Wykonane zdjęcia zostaną przekazane finalistom, aby mogły wspierać dalszy rozwój prowadzonej działalności.

Materiały graficzne

Dla każdego z finalistów zostanie przygotowany profesjonalny zestaw materiałów graficznych, który posłuży do promocji produktów i usług oferowanych przez finalistę. We współpracy z profesjonalnymi grafikami przygotujecie to co niezbędne, by zaistnieć i wybić się na rynku. 

Warsztaty promocyjne

strategii rozwoju swojej marki, a także innowacyjnych sposobów promocji firmy i produktów dopasowanych do konkretnych grup docelowych. Warsztaty poprowadzą praktycy biznesu, którzy na co dzień współpracują z najlepszymi firmami na rynku.